Twitter’ı dibine kadar sömürmek için kullanabileceğiniz 8 uygulama:

-

Siz de yepisyeni Twitter yasağıyla birlikte ekrana mıhlananlardan mısınız? İçiniz, kontrol edilemez bir Twitter aşkıyla mı dolup taşıyor? Neden sadece Twit yazmak ve okumakla yetinesiniz ki? Sömürün Twitter’ı dibine kadar! 😉

1. Tweetdeck: Yakın zamanda Twitter tarafından satın alınan yönetim paneli, Hootsuite ile birlikte en çok kullanılan iki uygulamadan biri. Trendleri takip etmek, tweet planlamak, resim-video paylaşmak ve öneriler almak için ideal.

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-tweetdeck

[su_divider top=”no”]

2. Hootsuite: Birden fazla ve çeşitli mecralardan sosyal medya hesabı yönetmek isteyenler ve profesyoneller için tweetlerinizi planlamanıza da imkan veren ideal sosyal medya yönetim paneli. Bilgisayarda tarayıcı tabanlı çalışıyor, ama mobil uygulamaları da mevcut. Ücretsiz versiyonu şahıslar veya küçük işletmeler için gayet yeterli.

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-hootsuite

[su_divider]

3. My First Tweet: Kullanıcı adını yazın ve kullanıcının attığı ilk tweet’e ulaşın. Bu kadar basit!

Screen Shot 2014-03-21 at 10.58.08

[su_divider top=”no”]

4. Snap Bird: Twitter’ın arama motoru çok gelişmiş olsa da, çoğu zaman tam da aradığınız şeye ulaşamayabiliyorsunuz. Bu uygulama, tam da aradığınız twiti arşivden bulup çıkartabilmeniz için ideal. Vatandaş gazeteciler, yaşadınız yine!

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-snapbird

[su_divider top=”no”]

5. InTweets: İlgi alanlarınıza göre takip etmek istediğiniz hesaplardan çeşitli kanallar yaratmanızı sağlayan bir uygulama. Twitter’ın listeler özelliği gibi, ama daha fazlası.

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-in-tweets

[su_divider top=”no”]

6. Manage Flitter: Twit paylaşmak, hedef kitlenize veya kendi takipçilerinize ulaşmak için en uygun saatleri öğrenmek, optimum etkileşimi sağlamak ve twit planlamak için kullanabileceğiniz bir analiz uygulaması.

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-manage-flitter

[su_divider top=”no”]

7. FavStar: Yeni tweetler keşfedebileceğiniz, kendi hesabınızdan da atılan ve en çok beğenilen tweetlere ulaşabileceğiniz bir uygulama.

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-favstar

[su_divider top=”no”]

8. Twitdom: Daha fazlası için, Twitter’a özel bir AppStore gibi düşünebilirsiniz. Bakın bakalım ilginizi çekebilecek bir şeyler bulabilecek misiniz 😉

twitter-uygulama-mobil-kocun-benim-denizdeninciler-twitdom

Kaynak: Mashable.

Share this article

Recent posts

Popular categories

1 COMMENT

Comments are closed.

Recent comments