Bu Ünlü Hayvanların Sizden Çok Daha Fazla Takipçisi Var!

-

Son zamanlarda fazlaca dikkatimi çekiyor: ünlülerin kendi kedi ve köpekleri için açtıkları Instagram hesapları, pek çoğumuzunkinin toplamından daha çok takipçiye sahip. Sizin için derleyip toparladım.

(Söylemeden geçmeyeyim, bir ara ünlü hayvanlara Twitter hesabı açmak modaydı ama doğrusu Instagram bu iş için çok daha uygun.) Bu hayvanların gerçekten de çok ilginç hayatları var.

1. Cara deLevingne’in tavşanı Cecil

Straight up chillin

Cecil Bunny Delevingne? (@cecildelevingne) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Çok şirin değil mi? Yalnızca 1 hafta önce açılan hesabın şimdiden binin üstünde takipçisi var. Bilmeyenler için hatırlatayım, annesi Cara Delevingne 21 yaşında bir Victoria’s Secret meleği. Topshop kampanya çekimi yaparlarken sette “tanışıyorlar” ve o günden beri hiç ayrılmıyorlar 🙂

2) Paris Hilton’un köpeği Princess Paris Jr.

#OddaMagazine Princess Paris Jr (@princess_paris_jr_the_pom) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

“Teacup” (yani miniminicik) Pomeranian cinsi bu köpek, Paris Hilton’un hayvan koleksiyonunun 35. ve en son üyesi. İddiaya göre bu ve annesine aldığı bir köpeğe daha toplamda $25,000 vermiş. Princess Paris Jr, bugün itibariyle 48.6 bin takipçiye sahip.

3) Dita Von Teese’in kedisi Aleister

Dressed up for @ditavonteese’s birthday today. ?

Aleister Von Teese (@aleistervonteese) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yaklaşık 10 yaşında olan Devonshire Rex cinsi bu kedinin 48.8 bin takipçisi var. Dita, Aleister’i seyahatlerinde yanında götürüyor ve uçakta birlikte uyuyorlarmış.

4) Karl Lagerfeld’in kedisi Choupette

Got my paws on @VMagazine’s Summer Issue (obviously before all the humans). #VMagazine #Choupette #ChoupettesDiary Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bir basın danışmanı, iki bakıcısı, designer çantaları, iPad’i ve 62.2 bin takipçisi var. Doğumgününde karidesli pasta yiyor. Yeter mi?

5) Lady Gaga’nın köpeği Asia Kinney

The pig I am ????…

Asia Kinney (@missasiakinney) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Asia’nın soyadı Kinney, çünkü babası Taylor Kinney. Fransız buldogu olan Asia manikür yaptırıyor, annesiyle birlikte turneye çıkıyor ve Harper’s Bazaar kapağı için çekime gidiyor. Mart 2015’te açılmış hesabının şimdiden 65.8 bin takipçisi var.

6) Paris Hilton’un köpeği Prince

I love my toys! ? Prince Hilton (@prince_hilton_the_pom) tarafından paylaşılan bir video ()

Paris Hilton, Teacup Pomeranian cinsi pofuduk Prince’i geçtiğimiz Ekim ayında 13 bin dolara satın almış. Ve ilk günden beri her yere yanında götürüyormuş. (Tabii Princess Paris Jr’ı alana kadar – şimdi üçü birlikte geziyorlar!) Hatta diğer altı köpeği artık Paris’le birlikte gezemedikleri için Prince’i biraz kıskanıyorlarmış. Prince’in takipçi sayısı 100 bin.

7) Marc Jacobs’ın köpeği Neville

and there was this, of course… @caradelevingne

Neville Jacobs (@nevillejacobs) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Marc Jacobs’ın bull terrier cinsi köpeği Neville şirin sayılmaz, hatta bull terrierleri pek çok kişi itici bile bulur. Gelin görün ki Neville son derece klas, son derece cool. Instagram’da yayınlanan her bir karesi, itinayla kurgulanmış ve çekilmiş. Karl Lagerfeld de Choupette de kıskanmasın, Neville’in takipçi sayısı bugüne bugün 129 bin.

8) Andy Cohen’in köpeği Wacha

Am I the only one that’s excited for Nene & Kim on #WWHL tonight!? #Wig

Wacha Cohen (@therealwacha) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Andy Cohen’in barınaktan evlat edindiği Beagle kırması Wacha, masum gözleri ve sarkık kulaklarıyla tam bir minnoş. Babasıyla birlikte New York’ta yaşayan Wacha’nın köpek gezdiricisi, onu Sarah Jessica Parker’ın ve Marc Jacobs’un köpeği (Neville) ile birlikte gezdiriyormuş. Instagram’daki takipçi sayısıysa 137 bin.

9) Kylie Jenner’ın köpekleri Norman and Bambi

Norman cuddling his baby sister

Norman (@normieandbambijenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Norman, Kylie Jenner’ın gri renkli Italian Greyhound cinsi köpeği, aileye Bambi geldikten sonra Instagram hesabını da kardeşiyle paylaşmak zorunda kalmış. İkilinin hesabının toplam 411 bin takipçisi var, üstelik Mart ayından beri de tek bir resim paylaşılmamış!

 

Ne diyelim: nazar etmeyin ne olur, çalışın, belki sizin de bir gün bu kadar takipçiniz olur!

Sevgiler,

D.

Share this article

Recent posts

Popular categories

1 COMMENT

Comments are closed.

Recent comments